1911 – 100 år, Bok, KM lyn og Middag

Mandag den 14. november er dagen hvor 1911 fyller 100 år. Arrangementet på klubbkvelden er KM i lyn. Vi håper mange av klubbens medlemmer kommer på denne kvelden. Boka som tar for seg historien av klubben har nylig kommet fra trykkeriet og det vil bli mulighet for å se på denne og klubbens medlemmer kan kjøpe den på mandag for 150 kroner. Det blir en lansering på middagen lørdag 19/11 på Carls Restaurant i Oslo. Vi minner om at siste frist for å melde seg på er mandag 14/11 kl 13. Se mer info om denne kvelden på siden her.

Bruk gjerne kommentarfeltet her som gratulasjonsprotokoll for jubilanten – Sk1911. (NB! Kommentarene må godkjennes, så de blir ikke umiddelbart synlige på siden)

På bildet under er Øyvind Asbjørnsen (t.v) (forlegger og styremedlem i 1911) som har stått for layout og produksjon av boka, leder i 1911 Johs Kjeken i midten og forfatter Øystein Brekke (t.h).

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *