Påmelding til Klubbmesterskap 2018 er åpnet

Da er jule- og nyttårsfeiringen stort sett tilbakelagt, og vi kan begynne å forberede oss på en ny sesong i SK 1911!

Vi begynner mandag 8.1. med sesongstart-lyn (3 min + 2 sek), som teller med i Lyn/Hurtig-cupen 2018. Fremmøte senest kl 19, spillestart kl 19:11.

Helgen 12-14/1 er det seriesjakk for alle klubbens 6 lag i Eliteserien og Østlandsserien.

Så begynner Klubbmesterskapet 2018 mandag 15/1 kl 19:11 på Damplassen. Betenkningstid er 90 min på hele partiet + 30 sek tillegg pr trekk fra trekk 1. Startavgift kr 120/80. Påmelding til geir.nesheim@gmail.com, eller direkte i Turneringsservice her: . Påmeldingsfrist: søndag 14.1.17 kl 23:59. Ved påmelding plasseres alle i samme gruppe, men etter at alle påmeldinger er mottatt deles det inn i grupper på 10 spillere som spiller 9 runder Berger, og evt. også en Monrad-gruppe, avhengig av deltakerantall. Gruppeinndeling: etter rating og for øvrig som bestemt i klubbens turneringsreglement. I øverste klasse spilles det om to vandrepremier: «Haakon Opsahls Minnepokal», som er evigvandrende, og den gigantiske «Sølvhesten», som må vinnes 5 ganger før den erobres til odel og eie.

Hele terminlisten kan leses her:TERMINLISTE VÅREN 2018-v2.

 

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *