Lyn- og hurtigcupen 2018

Lynturn.Lynturn.Lynturn.Lynturn.Lynturn.Lynturn.Lynturn.Hurtigturn.
PlNavnSum11.12.1708.01.1805.02.1805.03.1817.04.1807.05.1814.05.1828.5-12.6.17
1Trond Jacobsen52.0101078.57.59
2Per Gisle Svendsen49.51211.5558.57.5
3Tor Arne Hauge48.01111.56.5910
4Mikael Næss39.066.54555.57
5Geir Nesheim33.059811
6Thore Roksvold31.0566.55.58
7Øystein Madsen23.56.54445
8Frode Urkedal17.017
9Torbjørn R. Hansen16.016
10Odd Martin Guttulsrud15.015
11Svein Dale14.014
12Victor Hansen13.013
13Raymond Boger12.012
14-15Aleksander Lindbøl10.010
14-15Eivind Risting10.010
16Harald Furnes9.09
17-19Sven Erik Rognes8.08
17-19Georg Balas8.08
17-19Odd Ivar Fystro8.044
20Ray Xue7.07
21-22Marius Stub4.04
21-22Jan Roksvold4.04

Poengberegning: Antall deltagere i turneringen +1, +3 poeng for deltagelse i enkveldsturnering, eller 2 poeng pr kveld i flerkveldsturneringer, minus plassiffer. Eksempel: Førsteplass i enkveldsturnering med 15 deltagere gir 15+1+3-1= 18 poeng. Tolvteplass i samme turnering gir 15+1+3-12= 7 poeng.

Premiering: Beste tredjedel (rundet av oppover) får premie. Eksempel: Ved 40 deltagere får de første 14 premie. De i lys grå er i premiesonen, mens de i mørk grå er utenfor.